Mercedes Benc 2500

Numri i njoftimit: 1387 | Postuar në: 03.01.2013, 23:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 250

Viti: 1989

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


nE GJENDJE TE MIR MOTORIKE DHE XHENERIKE SHERBIMET TE SAPO KRYERA TE GJITHA ,, LETRAT E PRERA DERI ME DT 25.12.2013 ,
CMIMI 1500 EURO

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 olti