SHES MAKINE WOLKSWAGEN SHARAN 4X4

Numri i njoftimit: 1363 | Postuar në: 17.07.2013, 15:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Sharan

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE,ME MOTOR 1900 DHE NUMER VENDESH 6+1.

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 SEFA