Dhoma plazhi ne vlore

Numri i njoftimit: 13086 | Postuar në: 14.06.2015, 16:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma plazhi me qera ne vlore . Ne plazh te vjeter ne nje zone te qete te qytetit larg zhyrmave dhe larg smogut te qytetit mer nje qendrim sa me te kendeshem . Dhomat jane 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore , kondicioner , guzhine , Tv kabllor , me verande , parkim i garantuar dhe i sigurte per mjetin tuaj . Dhe mbas deshires keni nje gatim tradicjonal korcar nga shtepia . Jeni te mirepritur... cmimi 2000 lek/nata All-inclusive... Na kontaktoni 0665475159

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 zenjol