HOTEL BRELOR

Numri i njoftimit: 13026 | Postuar në: 04.06.2015, 23:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i njoftimit: Shitet


NE GRAND HOUSE "BRELOR" do te gjeni ambjente te qeta dhe shlodhese, larg zhurmes dhe kaosit qe sjellin qendrat e medha..
Hoteli disponon 15 hyrje nga te cilat 7 jane suita dhe 8 jane dhoma gjumi teke apo dopjo
.Dhomat (pers 2+1) jane te pajisura me krevat dopjo apo tek, banjo te kompletuar, ballkon me pamje nga deti, frigobar,tv me platformen digitalb, wireless, kondicioner .
Suitat jane te pajisura me banjo , dhome gjumi 2+1 ,kuzhine te kompletuar, frigorifer, divan dopjo ,ambjent ngrenie,tv me platformen digitalb, kondicioner,wireless,ballkon .GJithashtu tek ne do te gjeni parking te garantuar,sherbimin bar-restorant,kend lojrash per femije.Kete sezon veror kemi oferta fantastike duke filluar nga 10 euro.
JENI TE MIREPRITUR PER TE KALUAR TEK NE PUSHIMET VERORE QE KENI ENDERRUAR
Per me shume informacion tel.0672612177 -- 0673370126

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 hotel brelor