Vaj ulliri

Numri i njoftimit: 1289 | Postuar në: 25.12.2012, 15:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Vaj për gatim

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vaj ulliri bio, të cilësisë së parë. Kam në dispozicion rreth 100 kg dhe çmimi është i arsyeshëm. Pranoj që t’i bëhen edhe analizat, për t;iu garantuar cilësinë dhe pastërtinë e vajit të nxjerrë nga ulliri i Beratit.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Mariglen