Ofroj sherbime psikologjike per te gjitha moshat.

Numri i njoftimit: 1236 | Postuar në: 20.12.2012, 14:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime mjekësore dhe klinikat / Këshillim - Terapi

Lloji i njoftimit: Shitet


Kam mbaruar Fakultetin e Psikologjis e Master ne Keshillim.Ofroj sherbime psikologjike per problematika te ndryshme.Mund te sherbej dhe si psikologe ne shtepi per individ me probleme ne perqendrim,sjellje e rezultate te uleta ne mesime.Per ata qe jan te interesuar nr 0697269334.FALEMINDERIT.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 DESHIRA