Pushime Verore ne Halkidiki 1 Qershor

Numri i njoftimit: 11869 | Postuar në: 20.05.2015, 13:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 270 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pushime Verore ne Halkidiki:Rajoni eshte i ndertuar ne 3 gadishuj apo kembe sikurse te gjithe e njohin Halkidikine, secila me bukuri dhe vlera unike. Rajoni ka kombinim perfekt te drites katakteristike Greke, peisazhe te paprekura nga dora e njerezimit,ngjyrat dhe aromat. Ky eshte rajoni ku te gjitha shqisat tona do te vijne ne jete nga aroma e thelle e bukurive Greke.
Port Marine Hotel 3*: I pozicionuar ne Pefkohori, ne nje zone me bukuri te rralla natyrore dhe vlera kulturore te trasheguara nga periudha e antikitetit Greke. Hoteli ofron: dhoma te medha dhe komforte, bare dhe restorante, pishine per ju dhe femijet tuaj.
Cmimi 270 Eur Personi
Perfshihet:
• 7 nete akomodim ne hotel
• Sherbimi All Inclusive per ditet e qendrimit
Na kontaktoni;
Email:rezervime@marled.al
Tel;0692204550
Website: http:

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marled Travel &Events