Muaji i Mjaltit ne Santorini

Numri i njoftimit: 11852 | Postuar në: 16.05.2015, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 720 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Muaji i Mjaltit ne Santorini: Santorini rendit nder destinacionet e para turistike te 2014.Ishulli garanton relax, luks dhe shume romanticitet. Një thesar i vërtetë ju pret në një nga destinacionet më romantike, ku ju mund të kaloni momente private me partnerin tuaj dhe në të njëjtën kohë jeten e natës te ishullit grek. Shijoni perendimin e diellit qe karaktrizon kete ishuj duke u futur ne magjine e ndryshimit te ngjyrave te flakta.
Makarios Hotel 3*: Nëse jeni duke kërkuar për një Hotel komode Makarios Hotel 3* është zgjedhja ideale. Vendosur në Kamari Beach hoteli ju ofron një ambient relaksues dhe elegant. Vetëm pak metra larg nga plazhi i gjallë me rërë të zezë në Kamari është zgjidhje e përkryer për ata që kërkojnë qetesine shpirterore. Hoteli ju ofron dhoma spacioze te cilat garantojne rehatine tuaj.
Cmimi 720 Eur Personi
Perfshihet:
-Bileta e avionit vajtje-ardhje
-Akomodimi ne hotel 7 nete
-Sherbimi All Inclusive per ditet e qendrimit .
Na kontaktoni
Email;rezervime@marled.al Tel:0692204550

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marled Travel & Events