Orikum-Vlore, jap dhoma plazhi 2.000 Leke/nata

Numri i njoftimit: 11828 | Postuar në: 12.05.2015, 09:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e Orikumit.
Dhomat jane te pajisura me ambient dhe ene gatimi.
Stil i vecante arredimi.
Gril dhe ambient jashte per BBQ.
Vend parkimi per makinen tuaj.


Ju mirepresim!
Artani
Cel. : +355694722769
Zona: Orikum/Vlore
Rruga: Jul Cezari

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Artan