SHES NJE APARTAMENT 100 M KATROR TEK YPSILONI NE LUSHNJE

Numri i njoftimit: 11773 | Postuar në: 03.05.2015, 16:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Shes nje apartament 100 m katror tek ypsiloni lagjia skender libohova ne lushnje,apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ndertim i vitit 1989,apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i madh se per zmadhimin e tij eshte prishur nje dhome e 3-te,1 kuzhine e vecuar me dritare,1 banjo edhe kjo e nje madhesie te konsiderueshme,1 ballkon qe lidh te 2-ja dhomat.izolimi i taraces si dhe suvatimi nga jashte i pallatit jane bere ne vitin 2013,apartamenti pershkrohet gjate gjithe dites nga rrezet e diellit.mos hezitoni te me kontaktoni ne nr tel itali 00393465248364 ose email juli.pepa@hotmail.com

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 juljan