Ofrohet vend pune "Drejtor i sherbimeve hotelerike"

Numri i njoftimit: 11769 | Postuar në: 23.04.2018, 19:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Turizmi dhe Hotelieri

Arsimimi: Arsim i lartë

Njohja e gjuhëve: Sërbisht

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Drejtori i sherbimeve hotelerike është përgjegjës per menaxhimin e operacioneve ,për të siguruar performancë optimale dhe përmirësim te vazhdueshëm te rezultateve në pesë fusha kryesore (shërbim ndaj klientit, stafit, shitjes / marketingut , gjendjen e pronës, dhe fitimin / kontrollin financiar).
Koordinon, drejton dhe menaxhon personelin dhe operacionet e hotelit për të arritur përfitimin, kënaqësinë e klienteve dhe efikasitetin duke ruajtur standardet e vendosura nga kompania
Demonstron dhe promovon një angazhim maksimal, për të siguruar përvojën më të mirë të mundshme për klientet dhe stafin.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 standart