Shtepi private 2_kateshe ne dalje te qytetit

Numri i njoftimit: 11677 | Postuar në: 16.04.2015, 10:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia ndodhet tek Drejtoria rajonale e Pyjeve Diber.me dokumenta te rregullta pronesie.

 Dibër

Dërgo E-mail

 besmir