Jepet me qera objekt ne qender te Lushnjes.

Numri i njoftimit: 11635 | Postuar në: 08.04.2015, 15:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Objekti ndodhet ne qender te Lushnjes, prapa postes se re dhe Albtelecom.
Objekti eshte me 5 kate, cdo kat mbi 100 m2.
Te interesuarit mund te kotaktojne ne 0682221112.

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 Jorgo Pandazo