Alpet nxjerr ofertat speciale si tollonat.

Numri i njoftimit: 1162 | Postuar në: 13.12.2012, 20:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 179 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompania Alpet u sherben qytetarve te saj shqiptar ne tere territorin e Republikes se Shqiperise (Se shpejti ne Mal te zi,Kosove dhe Maqedoni) duke mbushur automjetet tuaja me benzine ose te tjera si dieselin me te mire ne bote qe eshte i llojit Euro.Tashme ka nje vit qe kopania jone ka nxjerre ne tregun shqiptar oferten me speciale dhe me te miren ne vend qe jane tollonat(kupona) te cilet jane 179 leke per liter!Keto tollona(kupona)mund ti blini ne te gjitha agjensite ''Western Union'' ne Shqiperine.Alternativa tjeter eshte qe mund ti blini edhe prane zyrave tona te cilat ndodhen e adresen e meposhtme: Rr. Ibrahim Rugova SKY Tower 9/2 Tiranë - ALBANIA. Per me teper informacion: TEL: +355 4 2221 666 /177 (ext) FAX: +355 4 2253 451 E-mail: asistente@alpet.al web: www.alpet.al Ju faleminderit per mirkuptimin

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Alpet >(Ndërmarrje)