PESHORE ELEKTRONIKE 15 MT

Numri i njoftimit: 11614 | Postuar në: 21.08.2015, 14:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 9.800 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Peshore elektronike me gjatesi 15 mt,e vitit 2009.
Ne gjendje te shkelqyer .
per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr e tel: +39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl