Cekic qe montohet ne eskavator

Numri i njoftimit: 11611 | Postuar në: 22.07.2015, 08:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim cekic qe montohet ne eskavator ngarkues ..per te thyer gure.
- marka Merlo
- modeli n. 25006,
- serial n. 6932006619

Ne gjendje te shkelqyer pune .

Per me shume na kontaktoni ne kete nr :

+39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl