Roto Kosa / Kosa per kositje 135-165

Numri i njoftimit: 11548 | Postuar në: 15.05.2016, 22:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


Të nderuar konsumatorë sezona e kositjeve është në prag, të gjithë ju që ende mendoheni për zgjedhjen tuaj, vizitoni Euro - Polog ku do të mund të gjeni lloje dhe madhësi të ndryshme të kosave me cmime te volitshme. Sasia është e kufizuar shpejtoni!

info@euro-polog.com
marketing@euro-polog.com

038944 379 379
038971 226 888

https:

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 EURO-POLOG Maqedoni | Traktore >(Ndërmarrje)