Vila Angela Pushi

Numri i njoftimit: 11524 | Postuar në: 02.09.2015, 12:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Kjo vile ka ne perberje te saj 4-dhoma secila prej tyre e plotesuar me te gjitha kushtet duke perfshire;
1- guzhina
2-banjo
3-Tv Hd
4-kondicioner
5-ballkon personal
6-vend parkimi gratis i disponueshem per 10 automjete
7-hapsire te gjelber per tu relaksuar
8-vend argetimi per femijet dhe te rriturit.
9-elektroshtepiake
Jeni te mirepritur ne vilen tone ne nje vend ku mund te gjesh relaksin e munguar ,vendi ideal ku nderthuren bukurit e natyres dhe perfundimisht ku mund te gjesh qetesine shpirterore.
Per me shum informacion na kontaktoni ne ;tel -0699531490
-0693173512
Email zengjine.pushi@gmail.com
Telefoni: 0699531490
Adresa: Ksamil-Sarande, Albania

 Sarandë     Ksamil

Dërgo E-mail

 Vila Angela