Northfm.al | Radio

Numri i njoftimit: 11490 | Postuar në: 17.03.2015, 22:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje!
po ju paraqes www.northfm.al
momentalisht eshte web radio,
por qe presim te marrim fondin dhe paisjet dhe licensen e duhur per te transmetuar dhe ne FM
Ideja jone eshte te bashkojme trevat e veriut dhe nje pjese te mire te maqedonise ku ka Shqipfoles. Me shpresen qe ne nje periudhe prej 6 muaj apo 1 viti te kemi regjistruar mjaftueshem programe dhe lista muzikore qe ta mbajne radion online per nje periudhe tjeter nje vjecare.
www.northfm.al na degjoni! dhe na ndiqni!

P.S: Nuk eshte per tu shitur :D

 Dibër

Dërgo E-mail

 Bledi