Lares zalli - impiant betoni - mikser

Numri i njoftimit: 11485 | Postuar në: 27.03.2015, 19:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim lares zalli .
Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume
informacion na kontaktoni ne kete nr : 0039 335 640 6009

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 Kotica Srl >(Ndërmarrje)