FADROME COMATSU HANOMAG 270 - NGARKUS

Numri i njoftimit: 11475 | Postuar në: 27.03.2015, 19:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 19.800 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Fadrome Comatsu Hanomag,me goma.
- viti 1999
- 4500 ore pune
- goma 70 %
Ne gjendje shume te mire
Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr e tel:
00393356406009

 Pogradec

Dërgo E-mail

 Kotica srl >(Ndërmarrje)