shitet shtepi me 12 dylym toke.80 000 euro orjgentisht

Numri i njoftimit: 1142 | Postuar në: 12.12.2012, 20:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i njoftimit: Shitet


ne fshatin toshkez -lushnje shitet shtepi 4 dhoma 120 m2 e ndertuar ne vitin 2000 me 12 dylym toke me ceftikat pronsije dhe me hipotek te rregullt.shitet vetem 80 000 euro se nuk letoje me aty.kontaktoni me numrin 00491627335463 albert prifti 00492234279649 köln gjermany

 albert prifti