NUX MIGHTY 15SE DIGITAL GUITAR AMPLIFIER

Numri i njoftimit: 11400 | Postuar në: 07.03.2015, 14:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 135 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Zmadhuesë, Përforcues zëri

Lloji i njoftimit: Shitet


Audio Store ofron në shitje NUX MIGHTY 15SE DIGITAL GUITAR AMPLIFIER
Audio Store me lokacion gjindet në Kosovë qytetet : Mitrovicë dhe Prishtinë .
Na vizitoni në Facebook për tu informuar për ofertat dhe zbritjet javore.

Kontakti :
Mob : +386 49 445 776
Viber :+386 49 445 776
E-mail: info@audiostoreks.com
Web:www.audiostoreks.com
Facebook : audiostorekosova

 Kukës

Dërgo E-mail

 Audio Store