Martin Wisman & RCF / Caffe Pack 2

Numri i njoftimit: 11390 | Postuar në: 07.03.2015, 13:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.520 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Zmadhuesë, Përforcues zëri

Lloji i njoftimit: Shitet


Audio Store ofron në shitje Martin Wisman & RCF / Caffe Pack 2 .
Audio Store me lokacion gjindet në Kosovë qytetet : Mitrovicë dhe Prishtinë .
Na vizitoni në Facebook për tu informuar për ofertat dhe zbritjet javore.

Kontakti :
Mob : +386 49 445 776
Viber :+386 49 445 776
E-mail: info@audiostoreks.com
Web:www.audiostoreks.com
Facebook : audiostorekosova

 Kukës

Dërgo E-mail

 Audio Store >(Ndërmarrje)