Endacak Stokke Xplory V4 fëmija me seli djep + makinave

Numri i njoftimit: 11381 | Postuar në: 06.03.2015, 15:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 619 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


krejt të re në kutinë e Stokke Xplory v4 me rrota lockable para, të re mbajtëse filxhan ngjitjes, ri shtojcën qese shopping dhe mekanizëm më të lehtë kanate.V4 i ri vjen me 3 vjet kur i regjistruar me Stokke dhe shitjen Original direkt nga Evropa.
Paketa përfshin:
Shasia, Seat, mbaj Cot & tekstile vë dhe Stokke izi Vazhdo të jetë vend i sigurt makinë
Set tekstil vend përfshin:
vend Zbutja, mbuluar & Shaloni mbrojtës tekstilit pasme, hekurudhor vend me të mbuluar, kulm me maskë, jastëk Baby, Shopping qese, Mushkonja Net, të mbuluar shi dhe mbajtësit filxhan
Copë set tekstil ahur përfshin:
kryer rreshtim ahur, të mbuluar erës, dyshek dhe djep shi mbuluar.

Ju lutemi mos dërgoni pyetjen tuaj për më shumë informacion mbi blerjen dhe shpërndarjen ju lutem na kontaktoni në email apo Skype tona ID: uniquebabystores.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Sofia