Betonjerk Iveco 360,betoniere, ribaltabile kiper

Numri i njoftimit: 11370 | Postuar në: 27.03.2015, 19:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Betonjere Iveco 360
- turbo
- 3 akse
- 423.325 km
Ne gjendje te shkelqyer pune .
Per me shume informacione na kontaktoni ne kete nr tel:
0039 335 640 6009

 Krujë

Dërgo E-mail

 Kotica Srl >(Ndërmarrje)