kamion ribaltabile kiper mercedes benz 3346

Numri i njoftimit: 11369 | Postuar në: 27.03.2015, 19:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 69.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Ribaltabile kipper Mercedes Actros 33.46
- 3 aks
- viti 2010
- 100.000 km
Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume na kontaktoni ne kete nr : 0039 335 640 6009

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Kotica Srl >(Ndërmarrje)