Shes Toyota Yaris 1.4 Nafte me 4 dyer, Viti 2002

Numri i njoftimit: 11308 | Postuar në: 21.02.2015, 08:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Toyota

Modeli: Yaris

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Toyota Yaris te Vitit 2002 me motor 1.4 nafte ,4 porta ,4 goma te reja ,sapo ka ardhur me kambio manuale ,dogane e paguar ,makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim ,e gateshme per cdo prove ,shume estetike

Cmimi 2900 euro i diskutueshem . Tel 0697347797

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 eraldi