Shes Mercedes Benz 200 CDI Avangard me portobagazh viti 2002

Numri i njoftimit: 11244 | Postuar në: 21.03.2015, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 200

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Mercedes-Benc C-Clas 200 CDI Avantgard viti 2002 ,kambio manuale ,makina sapo ka ardhur, eshte me dogane te paguar ,pasqyra me palosje ,pilot automatik ,disqe alumini 16 ,4 goma te reja ,me portobagazh ,shume ekonomike ,eshte e mirembajtur shume e paster dhe shume estetike ,eshte e perkryer nga ana motorike dhe xhenerike ,mund ta shihni vet

Ju lutem nese jeni te interesuar jeni te mirepritur me mekanikun tuaj per ta kontrolluar makinen .

Cmimi 4200 euro i diskutueshem .

Tel 0697347797

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 eraldi