Kompjutera per sall interneti

Numri i njoftimit: 11200 | Postuar në: 04.02.2015, 21:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: 1.200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kam gjithsej 10 pc. Ne cmim perfshihen kompjuterat 10 cop. Bashk me tastjer dhe maus. Printeri dhe 8 Karrige.I kam dhe tavolinat por jan te cmontuara.Ka disa kompjutera qe procesorin e kan3GHz dhe ramin 2GB.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 andi