Sherbime Gjelbrimi

Numri i njoftimit: 11196 | Postuar në: 04.02.2015, 12:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sherbime gjelbrimi publike dhe private me 10 vjet pervoje pune..E gjithë puna është ndërmarrë nga vetja (jo nënkontraktorët) Ju lutem shfletoni galerinë tonë të fotografive për të parë një portofol të punës sonë dhe të ndjehen të lirë për të thirrur për pyetje në lidhje me ndonjë punë jo të mbuluara nga lista e meposhtme:

  • Hedges & shrubs

  • pastrim Kopshti

  • gardhe druri dekorative

  • Mbjellja e pemëve

  • Shtrime bari natyrale ( tapet bari dhe fare bari cilesor)

Cdo gje qe nevojitet per kopshtin tuaj..

Ky link eshte marre ne youtube dhe eshte ne anglisht se shpejti do te publikohet edhe ne shqip

Te interesuarit mund te komunikojne ne tre gjuhe , Anglisht,Greqisht dhe shqip me shume info. telefono ne cel;00355674697442


faleminderit per mirekuptim...

 Elbasan

Dërgo E-mail

 hysen