shitet shtepi me 4 dhoma dhe 12 dylym tok

Numri i njoftimit: 11188 | Postuar në: 02.02.2015, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes shtepi me 4 dhoma e ndetuar ne vitin 2000 po ka nevoj per riparim.afer shtepia ndodhe 10 dylym tok dhe 2 dylym ndodhen ne vend tjeter po jo shum larg shtepis.shitet per arsye emigrimi.shtepi dhe toka jan me hipotek dhe dokumenta te rregullta.per sqarime dhe pyetje ju mirepres ne numrin e telefonit 004915756135330

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 Alberit Prifti