ford focus 1.8 TDdi viti 2001

Numri i njoftimit: 11171 | Postuar në: 31.01.2015, 21:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.200 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


ford focus ne gjendje perfecte si nga karroceria,motorrike dhe xhenerike,makine eshte e sapoardhur me dogane te paguar.flm

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 MIRI