Tavolina Karrige me Qera

Numri i njoftimit: 11060 | Postuar në: 06.01.2015, 10:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Agjensi për organizim dasmash

Lloji i njoftimit: Shitet


Organizo ! ! ! FALAS! Eventin Dasem, Ditelindje,ofrojme pajisje per dasma dhe Dekor,Design gjithashtu FALAS!

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Tomi