Kerkoj nje lidhje miqsie me nje Femer, mosha s"eshte problem

Numri i njoftimit: 11006 | Postuar në: 19.12.2014, 16:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Shoqeri - Miqesi

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Pershendetje
Une quhem Andi. Jam 40 vjec dhe kerkoj nje lidhje miqsie apo shoqerie me nje femer , mosha s"eshte problem. Kam jetuar disa vite jashte dhe s"kam shume kohe qe jam kthyer. Do me pelqente qe te beja nje njohje me nje femer te c"do lloj grup moshe. Do te thoja qe jam simpatik, por edhe kete do ta quaja vetkompliment, keshtu qe, njohja dhe koha eshte referenca me e mire per te njohur dike dhe karakterin e dikujt. Me kontakto nese do te ishe edhe ti e interesuar dhe po me te njejtin mendim. Falmndrt.
Andi

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Andi