Kujdestare per Femije

Numri i njoftimit: 11003 | Postuar në: 18.12.2014, 13:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Kujdes për bebe

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj te mbaj nje femije 0-4 vjec. Kam provoej te gjate si edukatore femijesh, ne cerdhe shteterore dhe si baby-sitter. Banoj ne rr. "Irfan Tomini". Tirane kontakt: 069 52 11 523

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Sherbime Psikologjike Ergi