amc 4 edhe iphone 3gs i zi

Numri i njoftimit: 10995 | Postuar në: 16.12.2014, 11:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: amc 4 edhe iphone 3gs i zi

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten dy telefona amc 4 i zi 120 milek me 6 muaj pune dhe nje iphone 3gs i zi gati si i ri 90 milek . jane ne gjendje te papare.............

 Kurbin

Dërgo E-mail

 agustin