shitet Mercedes Benz 250

Numri i njoftimit: 10983 | Postuar në: 11.12.2014, 17:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 250

Viti: 1991

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 200.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


me dokumenta te rregullta deri ne muajin korrik 2015,ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike ,kolidimet dhe sherbimet jane kryer gjithmone ne menyren me te rregullt...

 Krujë

Dërgo E-mail

 flogert