Unique Events - Ledio (ditelindje per femije,festa,evente)

Numri i njoftimit: 10930 | Postuar në: 27.11.2014, 01:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


Jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. 0693507378. Ne fcb na gjeni: Unique Events - Ledio
Te diplomuar ne akademine e arteve ne tirane per aktrim dhe e njohim ne detaj mardhenien animator - femije.
Te lindni vajze apo djale kete gje e ka ne dore vetem ZOTI por....ti beni te lumtur ata diten me te vecante te tyre e keni ne dore vetem ju.
-Na dhuroni mundesi te tregojme kete-

Ofrojme gjithcka qe i duhet nje ditelindjeje per tu quajtur mbreslenese!
1-ANIMATORE + KLLOUNA (organizojne:larmishmeri lojerash shpejtesie,dinamike per femije,kercime te animuara & tullumbace me forma te ndryshme si prsh:lule,zemra,shpata,kapele,qenusha,xhirafe)
2-FACE-PAINTING (piktura nga me te bukurat ne fytyren e femijeve )
3-MASKOTA nga walt -disney (aktore te veshur me personazhet qe zgjedhin femijet si prsh Mickey&Minnie Mouse, Winnie the Pooh,Hello Kitty,Tweety, Borebardha, Aurora etj...)
4-ZBUKURIM AMBJENTI (gjithcka me shumllojshmeri tullumbacesh)
5-DJ & MUZIKE PER FEMIJE (gjithe eventi shoqerohet me muzike per femije)

PER PRENOTIME TELEFONONI: 0693507378
*NE JEMI KUDO KU KA FESTE DITELINDJESH*

Prenotoni per Ditelindjet e Femijeve qe organizohen ne Kopshte
1 - Nese zgjidhni **Grupin tone me animatore goca** - 10.000 leke te reja ku:
a) -Per ditelindjet e gocave "3 PRINCESHA DHE NJE PIKTORE"
b)-Per ditelindjet e cunave "2 personazhe super heronj ose mascota, nje piktore dhe nje princeshe"
Do te shihni nje program te mbushur me lojera interesante per femije,lojera shpejtesie,lojera dinamike, kercime te animuara, forma me tullumbace nga me te ndryshmet si shpata,kapele,lule,zemra,qenushaper femije,kercime te animuara,piktura ne fytyre,forma me tullumbace,muzike per femije,flluska & foto me aparat profesional
****************************069 35 07 378**************************
2-Nese zgjidhni "Grupin ku kllouni gazmor drejton spektaklin"
15.000 leke te reja
-Kllouni organizon gjithe spektaklin ku pjese e programit: lojera argetuese per femije,lojera shpejtesie,lojera dinamike, numra magjie qe femijet i shohin rralle here, kercime te animuara, forma me tullumbace nga me te ndryshmet si shpata,kapele,lule,zemra,qenusha.
-Mund te zgjidhni nje nga personazhet e disneyt apo superheronjte (Mickey&Minnie Mouse,Hello Kitty,Tweety,Daisy Duck, Spiderman,Batman etj)
-Facepainting (piktura nga me te bukurat ne fytyren e femijeve me bojera anti-alergjike)
-Zgjidhni nje nga princeshat tona:(Borebardha,Hirushja,Aurora,Arieli & Bella)
-Aparaturat profesionale te muzikes &,mikrofona (kenge per femije qe shoqerojne ambjentin & kenget ritmike me te reja qe pelqejne femijet....DJ)
-Aparat profesional (momentet me te bukura te festes)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Tiranë

 Unique Events - Ledio