servis satelitesh

Numri i njoftimit: 108 | Postuar në: 28.01.2013, 16:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për Teknikë të bardhë

Lloji i njoftimit: Shitet


MONTIME SATELITESH DIFEKTE PROGRAMIME APARATESH GJETJE SINJALESH ANALOG DHE DIGITAL SHERBIM I SHPEJTE CEL 0682245180

 Tiranë

Dërgo E-mail

 erlind