"DITELINDJA IME" (Agjenci Evetsh Per Femije)

Numri i njoftimit: 10764 | Postuar në: 01.11.2014, 15:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


Agjenci eventesh per femije me nje staf profesional,me eksperience 4-vjecare ne fushen e animacionit me femijet dhe te rriturit,eshte e vetmja agjenci qe ju duhet per te organizuar nje super spektakel apo ditelindje femijesh kudo ku ju do te doni dhe ne cdo kohe qe do te deshironi.Nese doni qe dita me e vecante e femijes suaj te ngelet e paharrueshme ne memorjen e tij/saj ne ju a mundesojme.

Agjencia jone ju ofron:

1- Klloun dhe animator (organizojne shumellojshmeri lojrash per femije,kercime te animuara,tullumbace me forma,numra magjie) etj.

2- Mascota dhe Princesha ( personazhet me te dashur per femijet nga bota e filmave vizatimor si: Mickey dhe Minnie Mouse, Arushi Winnie The Pooh, Donald Duck, Hello Kitty, Spiderman, Batman, Rapunzel, Borebardha) etj.

3- Face Painting ( piktura ne fytyre te cilat realizohen nga piktoria profesioniste e agjencis sone).

4- Dekor me Tullumbace (dekorimi i ambientit me tullumbace per ditelindje apo evente te ndryshme, i cili realizohet i gjithi me tullumbace)

5- Dj (cdo event per femije apo lojrat dhe kercimet e ndryshme qe realizohen nga animatori shoqerohet me muzik te perzgjedhur per femije dhe te rritur)

6- Fotgrafi (agjencia jone ju ofron edh fotografin profesionist i cili realizon fotot me te bukura dhe castet me emocionuese te festes.duke bere ne kete menyre qe imazhet te ngelen gjate ne kujtesen e te gjitheve)

Per nje feste te paharueshme ne nje date te vecant per te gjithe ju jemi ne Agjencia "DITELINDJA IME" cel- 069 37 58 443

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Florian KOKONA