shitet vw volkswagen polo

Numri i njoftimit: 10738 | Postuar në: 28.10.2014, 05:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Polo

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.600 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


volkswagen polo i vitit 1999 - me kondicjoner me antifurt motorr 1.0 benxin per 100 km harxhon 5 litra makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike sherbimet i ka gjith te bera makina eshte shum e paster si nga brenda dhe nga jasht.letrat i mbarojn 21-04-2015 cmimi 1600 euro i diskutushem

 Kavajë

Dërgo E-mail

 polo