Disa pjese kembimi per makina

Numri i njoftimit: 10581 | Postuar në: 14.10.2014, 07:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: l200

Lloji i pjesës: Pajisje të brendshme

Çmimi: 19.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten disa pjese kembimi per mitsubishi l200 viti prodhimit 2000 shes dy gomat e para per traktor international 64 kuaj fuqi gjithashtu shes amortizatorin e pare per opel astra dhe dy goma pjeset jane te perdorura dhe jane ne gjendje pune te mire Cmim i arsyeshem....

shiten disa pjese kembimi per mitsubishi l200 viti prodhimit 2000 shes dy gomat e para per traktor international 64 kuaj fuqi gjithashtu shes amortizatorin e pare per opel astra dhe dy goma pjeset jane te perdorura dhe jane ne gjendje pune te mire Cmim i arsyeshem....

 Elbasan

Dërgo E-mail

 hysen