Mercedes sprinter 311 Cdi 2008 14+1

Numri i njoftimit: 10549 | Postuar në: 07.10.2014, 20:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 17.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte e disponushme ne shqiperi , me targa dhe dokumenta te regullta 14+1 , 350.000 km , manuale, nafte, klima auto, celes me thithje , 7.9 L/100km TEl : 068 64 62 904

 Dibër

Dërgo E-mail

 alapp