DYQAN ME QERA NE LUSHNJE

Numri i njoftimit: 10464 | Postuar në: 03.05.2015, 16:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Jap me qera nje dyqan 97 m katror ne qender te LUSHNJES rruga BARJAM HAXHIU 50 m larg BASHKISE,Dyqani ndodhet ne nje pallat ndertim i ri kati perdhe,Ka dhe nje shesh personal prej 20 m katror perpara.Ndodhet mbrapa MUZEUT HISTORIK,bar DIAMANT ose dyqanit te elektroshtepiakeve GLOBE,Mund te pershtatet shume mire per zyra,klinika,farmaci,aktivitete te ndryshme tregetare si dhe magazine,Kjo fale sipefaqes se tij po ashtu dhe pozicioni shume i favorshem,Jepet ne kete gjendje ne mynyre qe ta pershtatni sipas nevojes tuaj.Cmimi i arsyeshem,mos hezitoni te kontaktoni ne nr cel 00393465248364 ITALI ose email juli.pepa@hotmail.com

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 JULI