Ndertese 2 kateshe

Numri i njoftimit: 10431 | Postuar në: 12.09.2014, 20:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 600

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet ndertese 2 (dy) kateshe,me dokumenta te rregullta,me siperfaqe rreth 600 m2 dhe se bashku me hapesiren rreth saj shkon deri ne 4000 m2.Ky objekt ndodhet ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje,me sakte ne fshatin Trush.Eshte shume prane rruges,gje qe e ben shume efektive per perdorim biznesi.Nuk eshte e restauruar por gjithsesi pozita gjeografike eshte teper e favorshme.Mund te perdoret per magazine,ose qender biznesi.Gjithashtu eshte e favorshme per tu kthyer ne nje fabrike prodhimi produktesh mishi,bulmeti etj.Per detaje ju lutem kontaktoni ne nr e celularit me poshte,por edhe ne adresen e e-mailit eder.duda@yahoo.com,nga ku mund tju pergjigjem ne cdo moment.
Shitet ndertese 2 (dy) kateshe,me dokumenta te rregullta,me siperfaqe rreth 600 m2 dhe se bashku me hapesiren rreth saj shkon deri ne 4000 m2.Ky objekt ndodhet ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje,me sakte ne fshatin Trush.Eshte shume prane rruges,gje qe e ben shume efektive per perdorim biznesi.Nuk eshte e restauruar por gjithsesi pozita gjeografike eshte teper e favorshme.Mund te perdoret per magazine,ose qender biznesi.Gjithashtu eshte e favorshme per tu kthyer ne nje fabrike prodhimi produktesh mishi,bulmeti etj.Per detaje ju lutem kontaktoni ne nr e celularit me poshte,por edhe ne adresen e e-mailit eder.duda@yahoo.com,nga ku mund tju pergjigjem ne cdo moment.

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Ed Du