aprtament

Numri i njoftimit: 10334 | Postuar në: 28.08.2014, 10:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet aprtament 2=+1 me siperfaqe 102metra katror ne peshkopi prap bankes rafajsen bank pallati ri eshte cmimi

 Dibër

 shkelzen