Goma te perdorura skuteri Nr.12-70/140..12-90/110..12-70/130

Numri i njoftimit: 10286 | Postuar në: 26.05.2015, 11:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Gomat dhe Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Goma te perdorura skuteri ne gjendje shume te mire te markes Michelin Dunlop 6 cop.
1.Dunlop Run Scoot : 12-70/140. 1 cop. cmimi : 4000 lek
2.Dunlop Run Scoot : 12-90/110. 1 cop. cmimi : 4000 lek
3.Michelin Gold Standart : 12-90/110. 1 cop. cmimi : 3000 lek
4.Michelin Pilot Sport : 12-90/110. 2 cop. cmimi : 5500 lek
5.Michelin Pilot Sport :12-70/130. 1 cop. cmimi : 3000 lek
Te gjitha gomat 6 cop : 15000 lek Oferte. Tek e tek cmimet jane si me siper..I pa diskutueshem Te interesuarit te telefonojne:
0692116764.......

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Altin