paisje pastiqerie

Numri i njoftimit: 10272 | Postuar në: 12.08.2014, 13:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


shes. furre me gaz me dhomen e ardhjes te brumit sfoljatriqe me krah 1.20cm figorifer tavolin pune me tre dhoma mikser brumatriqe 60kg karroce me tepsia rafte dhe pjese te tjera per arsye emigrimi .

 Lezhë

Dërgo E-mail

 besim paloka