Profesionist ne fushen e ndertimit

Numri i njoftimit: 10179 | Postuar në: 27.07.2014, 16:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i njoftimit: Shitet


Specialist ne fushen e ndertimit te Minareve { Xhami}

Sherbimet qe ofrojme;

Ndertim Mure Guri .........Minaresh

Ndertim Shtepiash dhe Riparime te ndryshme

Shtrime Pllaka guri dhe Mermeri

Suvatime dhe Shume gjera te tjera...

Punojme ne Shqiperi dhe jashte Vendit

Ju mund te kontaktoni ne nre cel; 0673689546

Me Respekt Ismail Cela

 Elbasan

Dërgo E-mail

 ismail